Sluiten

Zoeken

Sluiten

Neem contact op

Hako Belgium
Industrieweg 27
9420 Erpe-Mere
België
+3253802040
info@hako.be

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Sluiten

Directe telefoonnummers

Algemeen
+3253802040

 

Sweepmaster 1500 RH

Heeft een oppervlakterendement tot 16.200 m² reiniging per uur

De Sweepmaster 1500 RH voldoet aan alle voorwaarden voor jarenlang economisch gebruik onder zware reinigingsomstandigheden. Zijn sterke veegaggregaat, het hoog-vermogen filtersysteem, de krachtige motoren, diverse aandrijfsystemen, de eenvoudige elektronische bediening en het omvangrijke assortiment aan toebehoren, maken de Sweepmaster 1500 RH tot een ideale universele veegmachine voor al uw veegopgaven.

Sweepmaster 1500 RH
Sweepmaster 1500 RH
Sweepmaster 1500 RH

Sweepmaster 1500 RH

P1500 RHD1500 RHB1500 RH
Veegbreedtecm929292
Veegbreedte met 1 of 2 zijborstel(s)cm127 / 162127 / 162127 / 162
Oppervlakterendementm²/h12.96012.96010.400
Inhoud vuilvergaarbakl250250250
Veegsnelheidkm/h10,010,08,0
VermogenkW15146
Hoogledigingcm152152152
Filteroppervlakm27,57,57,5
Gewicht bedrijfsklaarkg1.1001.1001.465
Breedtecm133,5133,5133,5
Lengtecm223223223
Hoogte met veiligheidsdakcm198198198
Sweepmaster-900-R

Sweepmaster 900 R

Sweepmaster 900 R

Sweepmaster-980-R

Sweepmaster 980 R

Sweepmaster 980 R

Powerboss Armadillo 9XR

Powerboss Armadillo 9XR

Powerboss Armadillo 9XR

Sweepmaster 1200 RH

Sweepmaster 1200 RH

Sweepmaster 1200 RH

Offerte aanvragen

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.