Scrubmaster B120 R

Oppervlakterendement tot 5.800 m² reiniging per uur

Compacte zit schrobzuigmachine.
Comfortabel en krachtig voor een efficiënt reinigingsresultaat.
De Scrubmaster B120 R is ontworpen om te voldoen aan de hoogste eisen voor het schoonmaken van winkelcentra, productiehallen en hoogwaardige gebouwen, zoals treinstations en luchthavens.

Beschrijving

Technische gegevens Scrubmaster B120 Rwals 700schijf 750wals 850schijf 900
Werkbreedte (cm)70758590
Zuigbreedte (cm)9595110110
Theoretisch rendement (m²/h)4.5004.8005.5005.800
Nominale spanning (V)24242424
Vermogen rijmotor (W)727727727727
Vermogen zuigmotor (W)480480480480
Aantal / type borstels2 x wals2 x schijf2 x wals2 x schijf
Borsteltoerental (t/min)850210850210
Schoon-/vuilwatertank (l)120/120120/120120/120120/120
Breedte zonder/met zuigmond (cm)81/9681/9695/11295/112
Totaal gewicht bedrijfsklaar (kg)707723709738

Andere suggesties…