Scrubmaster B115 R

Oppervlakterendement tot 5.800 m² reiniging per uur

Comfortabel zittend reinigen: De Scrubmaster B115 R zit-schrobzuigmachine met schijf- of walsborstels voor rationele reiniging van gladde vloeren is het slimme alternatief voor loop-schrobzuigmachines. Met haar hoge oppervlakteprestatie zorgt de Scrubmaster B115 R ook bij bochtenwerk en probleemvloeren voor een optimaal resultaat. De ergonomisch geplaatste bestuurdersstoel biedt een optimaal zicht op het te reinigen oppervlak. Door haar intelligente constructie met draaihoek en speciale zuigmond ophanging, is draaien van 90 graden in beide richtingen en keren in gangpaden vanaf 170 cm mogelijk.

Beschrijving

Technische gegevens Scrubmaster B120 Rwals 700schijf 750wals 850schijf 900
Werkbreedte (cm)70758590
Zuigbreedte (cm)9595110110
Theoretisch rendement (m²/h)4.5004.8005.5005.800
Nominale spanning (V)24242424
Vermogen rijmotor (W)727727727727
Vermogen zuigmotor (W)480480480480
Aantal / type borstels2 x wals2 x schijf2 x wals2 x schijf
Borsteltoerental (t/min)850210850210
Schoon-/vuilwatertank (l)120/120120/120120/120120/120
Breedte zonder/met zuigmond (cm)81/9681/9695/11295/112
Totaal gewicht bedrijfsklaar (kg)707723709738

Andere suggesties…